هشتگ های محبوب :
بازی آنلاین بازی بورد گیم

بهترین بازی آنلاین دونفره ایرانی همراه با چت

calendar ۰۹ بهمن ۱۳۹۹
time زمان تقریبی مطالعه 7 دقیقه
بهترین بازی آنلاین دونفره ایرانی همراه با چت

با گسترش اینترنت بازی آنلاین جایگاه ویژه ای بین طرفداران بازی های موبایلی و کامپیوتری پیدا کرد. در بازی آنلاین شما امکان بازی و رقابت و همکاری با افراد دیگری پیدا می کنید. جذابیت این بازی ها با ایجاد ارتباط بین کاربرهای مختلف چند برابر میشود و صحبت ها و کل کل های داخل بازی های آنلاین به خودی خود، یکی از فاکتور های محبوبیت این بازی ها به شمار می رود. بازی هایی مانند clash of clans و simcity و township نمونه هایی از بازی های آنلاین خارجی هستند که در میان کاربران ایرانی نیز از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

به همین دلیل در این مقاله یکی از بهترین و کاملترین بازی های آنلاین دونفره ایرانی همراه با قابلیت چت را به شما معرفی می کنیم.

 

 

اپلیکیشن بازی های آنلاین

بازی مانیا، اپلیکیشن بازی های آنلاین

بازی مانیا اپلیکیشنی است که با جمع آوری و تولید بازی های آنلاین زیادی در کنار هم می تواند ساعتها شما را سرگرم کند. در کنار بازی های بازی مانیا شما امکان چت و ارتباط با سایر کاربران را نیز دارید و می توانید دوستان جدید پیدا کنید. بازی ها در دسته بندی های مختلفی وجود دارند که شامل بازی های رکوردی، بازی های استراتژیک، بازی های جنگی، بازی های ماجراجویی، بازی های فکری و بازی های دونفره یا چند نفره آنلاین می شوند.  در ادامه به معرفی قابلیت های مختلف و جذاب بازی مانیا می پردازیم.

 

 

 

بازی های آنلاین دونفره یا چندنفره

بازی مانیا با طراحی و تولید بازی های اختصاصی خود، تجربه جدیدی از بازی آنلاین همراه با چت برای شما فراهم می کند. محبوبترین و معروفترین بازی های آنلاین همگی در کنار هم در یک اپلیکیشن بصورت تمام فارسی با کاربران ایرانی، لذت بازی ها را چند برابر می کند. بازی های محبوبی همچون نقطه خط آنلاین، تخته نرد آنلاین، ایکس او آنلاین، جنگ موشکی آنلاین و ... امکان رقابت و کل کل با کاربر دیگری را به شما می دهد. همزمان با انجام تمام این بازی ها، امکان چت و ارتباط با رقیب خود را دارید.

 

 

 

مافیا آنلاین

 

 

مافیا آنلاین در بازی مانیا

اگر به بازی های آنلاین چند نفره علاقه دارید، مافیا آنلاین بازی است که باید تجربه کنید. مافیا آنلاین در بازی مانیا با محیط و گرافیکی جذاب و نقشهای معروف مافیا همچون رییس مافیا، دکتر، کارآگاه، تک تیرانداز، جاسوس و ... طراحی شده است. محیط و متن های بازی مافیا آنلاین کاملا فارسی و داستان گونه روایت شده اند و بازیکنان در مافیا آنلاین می توانند با هم چت کنند و ارتباط برقرار کنند و برای پیدا کردن افراد مافیا، با هم مشورت کنند. مافیا آنلاین، بازی گروهی آنلاین است و در گروه های 7 نفره و 9 نفره با بازیکنان دیگر همکاری و مشورت می کنید.

 

 

 

 

 

بازی و رقابت آنلاین

 

 

دوئل و کل کل در بازی مانیا

یکی از جذابیت های بازی های آنلاین رقابت و کل کل با بازیکنان دیگر است. در بازی مانیا شما می توانید با کاربر دیگری دوئل کنید. در دوئل هر کدام از بازیکنان، 5 بازی رکوردی انجام میدهند و در هر بازی هر بازیکنی که رکورد بهتری ثبت کند برنده آن بازی است. در انتها هر بازیکنی که تعداد بازی بیشتری را برنده باشد برنده دوئل خواهد بود و یک سکه بازی مانیا به عنوان جایزه دریافت می کند. در دوئل امکان بازی مجدد وجود ندارد و در هر بازی شما تنها یک بار فرصت دارید تا بهترین رکورد خود را ثبت کنید.

 

 

 

 

دوستیابی و چت ایرانی

دوستیابی و گفتگو در چت روم بازی مانیا

بازی مانیا علاوه بر بازی های آنلاین همراه با چت، چت خصوصی خارج از بازی ها، میتوانید در چت روم بازی مانیا با افراد مختلف چت گروهی انجام دهید. چت روم بازی مانیا، کاملا فارسی است و تمام کاربران ایرانی هستند. در چت روم امکان ارتباط،دوستیابی آنلاین و آشنایی با دیگر بازیکنان وجود دارد.

 

دوستان من در بازی مانیا

بازیکنان مختلف را در دایره دوستی خود قرار دهید تا بعدا راحت تر بتوانید با هم در ارتباط باشید. شما می توانید به بازیکنان دیگر پیشنهاد دوستی دهید و یا به پیشنهاد دوستی دیگران جواب رد یا قبول دهید. با افزودن کاربران به دوستان، امکان چت خصوصی و انجام بازی های آنلاین دونفره و دوئل برای شما فراهم می شود. علاوه بر این میتوانید دوستان خود را نیز به بازی مانیا دعوت کنید تا هم خودتان و هم دوستتان هدیه دعوت دریافت کنید.  

 

آشنایی با دیگران در بخش کاربران آنلاین

در قسمت کاربران آنلاین، شما می توانید لیست تمام بازیکنان را مشاهده کنید و با جستجوی نام کاربری مورد نظرتان فرد مورد نظر خود را پیدا کنید.

 

پشتیبانی آنلاین بازی مانیا

در هر قسمت که سوال یا مشکلی داشته باشید می توانید از قسمت اعلانات به بخش پشتیبانی رفته و موضوع مورد نظر را با پشتیبانی بازی مانیا مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، پاسخ خود را دریافت کنید.

 

همیشه بازی های آنلاین جدید اضافه می شود

از آنجا که طراحی و ساخت بازی ها، توسط خود بازی مانیا انجام میشود، بصورت مستمربازی های آنلاین جدید و جذابی به بازی مانیا اضافه می شوند.

 

جمع بندی

بازی مانیا اپلیکیشن بازی های آنلاین دونفره و چند نفره همراه با چت است که شما می توانید با دانلود و ثبت نام رایگان در هر جایی که باشید با کاربران دیگر رقابت کنید و از راه دور ارتباط داشته باشید و چت کنید و دوستان جدید پیدا کنید. بازی مانیا با بازی های آنلاین خود میتواند ساعت ها شما را سرگرم کرده و لذت بازی های آنلاین و ارتباط با دیگر بازیکنان ایرانی را تجربه کنید.  برای دانلود اپلیکیشن بازی مانیا کلیک کنید.

 

 

نظرات و دیدگاه‌ها
امیر
۱۴۰۱/۰۱/۱۳
خوب
تررتاذاامتلتتل
۱۴۰۰/۱۰/۰۹
برو بیشتر بدانیدو بزن دانلود کن
علی
۱۴۰۰/۰۶/۲۴
چطور نصب کنمس
footer

بازی‌مانیا

یک اپلیکیشن پر از بازی های موبایلی با امکان چت و آشنایی با دیگران

بیشتر بدانید
کلیه حقوق متعلق به شرکت ایده پردازان ارتباط راد می باشد. 1399