هشتگ های محبوب :
بازی آنلاین بازی بورد گیم

بازی آنلاین چندنفره مافیا ایرانی برای اندروید و آی او اس ( مافیا آنلاین )

calendar ۲۵ بهمن ۱۳۹۹
time زمان تقریبی مطالعه 6 دقیقه
بازی آنلاین چندنفره مافیا ایرانی برای اندروید و آی او اس ( مافیا آنلاین )

بازی مافیا یکی از بازی های رومیزی گروهی معروف و محبوب است که عمر آن به بیش از 30 سال میرسد. بازی مافیا با نام گرگینه (werewolf) توسط دیمیتری دیویدوف ابداع شد و به سرعت جای خود را در تمام دنیا باز کرد. این بازی در ایران با نام مافیا و نقش هایی ملموس و واقعی تر انجام میشود. بازی مافیا به دلیل احتمالات زیاد و وابستگی مستقیم با نوع شخصیت و رفتار هر بازیکن به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست و این موضوع بر جذابیت بازی مافیا افزوده است. همچنین بازی مافیا محدود به هیچ سنی نیست و از نوجوانان تا افراد مسن میتوانند بازیکنان این بازی مهیج را تشکیل دهند.

با گسترش اینترنت و پیشرفت بازی های آنلاین، بازی مافیا نیز به صورت آنلاین ارائه شده و حتی در بین گروهها در پیام رسانهای مختلف رواج پیدا کرده است.

اما تجربه بازی مافیا آنلاین بصورت گرافیکی بسیار لذت بخش تر است. به خصوص اینکه بازی بصورت تمام فارسی باشد. به همین دلیل امروز قصد معرفی بهترین بازی مافیا آنلاین ایرانی را داریم.

 

مافیا آنلاین ایرانی بصورت تمام فارسی در بازی مانیا

یکی از چندین بازی آنلاین که می توانید در بازی مانیا انجام دهید، بازی آنلاین مافیا چند نفره ایرانی است. این بازی محصول انحصاری بازی مانیاست و با گرافیک جذاب خود لذت انجام بازی مافیا آنلاین را به همراه چت با سایر بازیکنان به شما ارائه می دهد.

در مافیا آنلاین بازی مانیا، بیش از 20 نقش مهم و معروف از جمله کارآگاه، رئیس مافیا، دکتر، کماندو، نگهبان، فرشته نجات، مهمان، انتحاری و ... وجود دارند و تمامی مراحل بازی بصورت فارسی برای شما نمایش داده می شود.

بازی آنلاین مافیا بصورت هوشمند است و شما بعد از عضو شدن در اتاق بازی، با 6 نفر از کاربران دیگر به رقابت و همکاری می پردازید و مراحل بازی بصورت خودکار برای شما طی خواهند شد و خود بازی حکم گرداننده بازی مافیا را دارد. در شب افراد مافیا می توانند شهروندان را ترور کنند و نقش هایی که قابلیت خاصی داشته باشند می توانند از قابلیت خاص خود استفاده کنند. مانند درمان کردن دکتر و استعلام گرفتن کارآگاه و ... .

موسیقی و صداگذاری خوب بازی مافیا آنلاین در بازی مانیا، بر هیجان این بازی افزوده است و فضایی واقعی را تداعی می کند.

 

بازی مافیا آنلاین با چت

در مافیا آنلاین بازی مانیا، شما از طریق چت داخل بازی با سایر بازیکنان و هم تیمی های خود در ارتباط هستید و مشورت می کنید. چنانچه در گروه مافیایی قرار بگیرید شبها با مشورت دیگر اعضای مافیا به ترور شهروندان می پردازید و اگر جزو تیم شهروندی باشید در روز برای فرستادن یک نفر به دادگاه و اعدام او همفکری و مشارکت می کنید. همه بازیکنان می توانند در رای گیری ها شرکت کنند و بازیکنی که متهم به همکاری مافیاست می تواند از خود دفاع کند. در انتها اگر اکثر بازیکنان رای به اعدام او بدهند، او اعدام خواهد شد و از آن به بعد فقط می تواند نظاره گر بازی باشد.

 

آموزش بازی مافیا و توضیح کامل نقش ها

در ابتدای بازی آنلاین مافیا در بازی مانیا، میتوانید آموزش کامل بازی را مطالعه کنید و توضیحات و وظایف مختلف نقش ها را ببینید. با زدن روی کارت هر نقش که در آن بازی وجود دارد توضیح کاملی از قابلیت های آن نقش مشاهده می کنید. 

 

پایان بازی مافیا آنلاین

در پایان بازی مافیا آنلاین، یکی از طرف های مافیا و یا شهروندان برنده بازی خواهد بود. اگر تعداد شهروندان بازی برابر با تعداد مافیا های بازی شود، گروه مافیا برنده بازی خواهد بود. گروه شهروندان در صورتی برنده بازی خواهد بود که تمام افراد گروه مافیا را از بازی خارج کرده باشد.

 

در انتهای مقاله بازی آنلاین چندنفره مافیا ایرانی برای اندروید و آی او اس ( مافیا آنلاین ) ، میتوانید با کلیک بر روی بازی مافیا آنلاین ایرانی اپلیکیشن بازی مانیا را نصب و با ثبت نام رایگان در بازی مانیا، لذت انجام بازی آنلاین مافیا را تجربه کنید و سرگرم شوید. 

نظرات و دیدگاه‌ها
حسام
۱۴۰۰/۰۷/۲۶
چجوری تو گوشی ایفون دانلودش کنم؟
محدثه
۱۴۰۰/۰۷/۱۳
عالی
خرباتیاب
۱۴۰۰/۰۷/۰۳
عالی
الناز
۱۴۰۰/۰۴/۰۷
از کجا دانلود کنم
مسعود دریابار
۱۴۰۰/۰۴/۰۶
من این بازی را دوست دارم
محمدرضا
۱۴۰۰/۰۳/۱۱
من این بازی خیلی دوست دارم
بردیا
۱۴۰۰/۰۳/۰۲
عالی است
احمد
۱۴۰۰/۰۲/۲۶
اوکی هستش
footer

بازی‌مانیا

یک اپلیکیشن پر از بازی های موبایلی با امکان چت و آشنایی با دیگران

بیشتر بدانید
کلیه حقوق متعلق به شرکت ایده پردازان ارتباط راد می باشد. 1399