هشتگ های محبوب :
بازی آنلاین بازی بورد گیم

تفریح و سرگرمی کودکان در خانه در روزهای کرونایی

calendar ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
time زمان تقریبی مطالعه 7 دقیقه
تفریح و سرگرمی کودکان در خانه در روزهای کرونایی

در روزهای کرونایی و خانه نشین شدن مردم یکی از دغدغه های پدران و مادران تفریح و سرگرمی کودکان است. پیدا کردن راهی برای سرگرم نگه داشتن کودک ذوق  و خلاقیت خود را می خواهد. یکی از بهترین راهها بازی های موبایلی مخصوص کودکان است، اما پیدا کردن اپلیکیشن و بازی مخصوص کودک کاری است که به آزمون و خطای زیادی نیاز دارد.
ما در این مقاله سعی داریم یک بازی آموزشی هدفمند کودکانه را معرفی کنیم تا شما را در این راه کمک کنیم.
 

بازی آموزشی و سرگرمی کودکانه

بازی دانا، بازی اموزشی و سرگرمی برای کودکان

بازی دانا بازی آموزشی و سرگرمی کودکان زیر 7 سال است که بصورت دقیق و علمی توسط کارشناسان تربیتی کودک طراحی شده و از طریق بازی های آموزشی برای کودک، آموزش مفاهیم از پایه به کودک را انجام می دهد.

بازی دانا شامل جزیره های مختلفی است که بازی های مختلف در این جزیره ها قرار گرفته اند و هر جزیره هدف خاصی را دنبال می کند. به عنوان مثال در جزیره رنگها آموزش رنگ ها به کودکان از پایه با معرفی 4 رنگ آبی، زرد، قرمز و سبز شروع شده و بعد از گذراندن این مرحله، رنگهای ترکیبی به کودک آموزش داده می شود.

بازی ها در بازی دانا بصورت هدفمند به کودک نمایش داده می شوند و کودک باید در مسیری که برای او چیده شده، حرکت کند. در این مسیر آموزش ها را به ترتیب پشت سر می گذارد و بازی های جدید برای او باز میشود. در این مسیر برای تفریح و سرگرمی کودکان بازی هایی وجود دارد که جنبه آموزشی نداشته و فقط برای سرگرمی کودکان با توجه به موضوع خاصی که آموزش دیده است قرار داده شده تا موضوع برای کودک تثبیت شود. برای نمونه در جزیره رنگها بعد ازآموزش رنگ ها به کودکان، بازی دفتر نقاشی وجود دارد که کودک می تواند از بین طرح های آماده انتخاب کند و شروع به رنگ آمیزی کند.

 

گرافیک و گیم پلی

گرافیک بازی دانا بسیار عالی و کودک پسند طراحی شده است. از رنگ های شاد برای طراحی محیط و بازی ها استفاده شده که باعث جذابیت بیشتر بازی دانا شده است. مراحل بسیار متنوع و شاد طراحی شده اند که از یکنواختی بازی ها جلوگیری می کند.

گیم پلی بازی دانا بسیار راحت و روان است. کودک براحتی می تواند بعد از پایان هر مرحله به مرحله بعد رفته و بازی بعد را شروع کند.

صدا گذاری و گفتار بازی دانا

بازی دانا یکی از بهترین صدا گذاری ها را دارد. هر مرحله شامل موسیقی پس زمینه و افکت های صوتی بسیار دقیق است. در ابتدای هر مرحله با گفتار فارسی راهنمایی های لازم به کودک صورت می گیرد. در بخش گفتار بازی دانا از بهترین صداپیشگان ایرانی و صداهای خاطره ساز استفاده شده است.
 

نظارت والدین بر کار کودک

در بازی دانا مسئله فقط تفریح و سرگرمی کودک نیست. همانطور که گفته شد، بازی دانا بازی آموزشی و سرگرمی هدفمند کودکانه است. به همین منظور بخشی مخصوص والدین کودک قرار گرفته شده تا والدین بتوانند براحتی روند پیشرفت کودک خود را مشاهده کنند. همچنین این امکان وجود دارد که والدین کودکان با هم در چت روم والدین کودکان گفتگو کنند.

 

نکته بسیار مهم در بازی دانا اضافه شدن بازی های آموزشی و سرگرمی برای کودکان بصورت مستمر است. این بازی ها بصورت خودکار به بازی دانا اضافه میشوند و شما نیاز به دانلود یا کار خاصی ندارید. فقط کافی است تا بازی دانا را دانلود کنید و گوشی و یا تبلت را در اختیار کودک خود قرار دهید تا خیالتان از تفریح و سرگرمی کودک در خانه راحت باشد.

اگر قصد آشنایی بیشتر با مزایای بازی دانا را دارید، مقاله بهترین بازی اندروید برای آموزش کودکان زیر 7 سال را مطالعه کنید.

 

کلام آخر

در انتها پیشنهاد ما برای تفریح و سرگرمی کودک در خانه دانلود رایگان بازی آموزشی و سرگرمی بازی دانا است. با این کار کودک شما علاوه بر بازی، آموزش های پیش دبستانی و مهد کودک را بصورت اصولی فرا میگیرد. بازی دانا بصورت خودکار و مستمر بروزرسانی می شود و شما نیازی به دانلود نسخه های جدید ندارید. همینطور امکان صحبت با سایر والدین برای شما در چت روم بازی دانا وجود دارد. 

 برای دانلود بازی دانا کلیک کنید.

نظرات و دیدگاه‌ها
footer

بازی‌مانیا

یک اپلیکیشن پر از بازی های موبایلی با امکان چت و آشنایی با دیگران

بیشتر بدانید
کلیه حقوق متعلق به شرکت ایده پردازان ارتباط راد می باشد. 1399